0532 176 04 50

Hakkımızda

canli-siva

Siverek Akçiçek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti 2000 yılında Sayın Adnan AKÇİÇEK tarafından kurulmuşur. Adnan AKÇİÇEK, sektörde yaklaşık 20 yıllık deneyime sahiptir. Aynı zamanda Ticaret Sanayi Odasında yönetim kurulu üyeliği yapmakta ve Siverek SS 3 Nolu Taşıyıcılar kooparatifinde başkanlık görevini yürütmektedir.  Akçiçek Sigorta'da deneyimli profosyonel ekibi ile profosyonel sigartacılık yapmaktadır.

KURULUŞ VE GELİŞİMİ

Akçiçek Sigorta, kurulduğu günden bu yana Siverek'te en çok tercih edilen sigorta şirketi haline geldi. Çalışmaları ve verdiği güvenle kısa sürede tüm vatandaşlarımızın uğrak yeri oldu. Unutulmamalıdır ki Finansal hizmet sektöründeki danışman şirketlerin kurumsal anlamda kendisini geliştirmesi, teknolojik değişimleri takip edebilmesi, bu değişimlere ayak uydurabilmesi, teknik eğitimlerini tamamlamış olması ve bu eğitimler ışığında müşterilerine en hızlı ve en iyi hizmeti doğru vermesi gerekliliği kaçınılmaz bir gerçektir. Akçiçek Sigorta olarak bu gerçekle birlikte zaman içinde hızlı değişimlere ayak uydurup müşterilerimizin buna adapte olmaması, bu değişikliklerden zarar görmemesi için çalışıyoruz.

Sahip olunan değerleri, doğabilecek tüm risklere karşı teminat altına alan Akçiçek  Sigorta, gereksinime göre sigorta anlayışı ile sektörüne yeni bir anlayış getirmiştir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak kurmuş olduğu pazarlama teşkilatı ile müşterilerinin sigorta konusundaki tüm ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçlara göre ürünler geliştirmektedir.

ÜRÜN VE HİZMETLERİ

Risklerin belirlenmesi ve riskler belirlendikten sonra poliçelerin düzenlenmesi şirketimizi farklı kılan en önemli konuyu oluşturmaktadır. Klasik acente anlayışından farklı olarak müşterilerini sigorta konusunda bilgilendirmek ve sigortalılara doğru poliçeler satmak şirketimizin ana amacını oluşturmaktadır. Sigortacılığın temel amacı olan hasar konusunda süratli hasar ödemesi yapılması Akçiçek  Sigorta'nın en önemli ilkesini oluşturmaktadır.

Kendini her gün yenileyen Akçiçek Sigorta, sigortalısı ile sigorta şirketleri arasındaki iletişimi güçlendirmeyi hedeflemektedir. Akçiçek Sigorta sigortalılarına sağladığı teminatların en güvenli olarak değerlendirilmesi ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için sigorta sektörünün mali ve teknik yönden karlı ve güçlü şirketleri ile çalışmaktadır.

Akçiçek Sigorta,  müşterisine en iyi öneriyi verebilecek yetkinlikteki uzman kadrosu ile Bireysel Emeklilik, Sağlık Sigortaları, Yangın Sigortaları, Kaza Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Tekne Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları ve Mühendislik Sigortaları başta olmak üzere, Kurumsal ve Bireysel alanda hizmet vermektedir.

Şanlıurfa ilinin Siverek  ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Akçiçek  Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Siverek İlçesinde bulunan Akçiçek  Sigortaya bekliyoruz.İLETİŞİM BİLGİLERİ

ÇALIŞMA SAATLERİ

  • Pazartesi - Cuma
    08.00 - 19.30
  • Cumartesi
    08.00 - 17.00
  • Pazar: Sadece Acil Durumlarda